Video Editor

Compania Midnight.Works își lărgește echipa de profesioniști!

Responsabilități:

  • Combinarea Photoshop-ului cu After Effects/ Adobe Premiere/ Final Cut pentru a crea creative uimitoare, unice și de calitate profesională
  • Combinarea diverselor elemente pentru a crea video unice, atractive pentru utilizatori

Cerințe:

  • Experiență de lucru cu Adobe After Effects, Adobe Premiere, Final Cut
  • Experiență în 3D Design
  • Capacitate de a lucra într-un tempou rapid și calitativ
  • Nivel înalt de creativitate

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650.

Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works
Web: https://midnight.works

hr@midnight.works
+37369666650

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide