Angajăm:

Vanzator

Suntem o companie ce activeaza in domeniul Comertului de Incaltaminte si Accesorii care isi propune sa devina Lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Retea Nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun Raport Calitate-Pret.

Descrierea postului:

  • recepționarea mărfii conform facturii
  • etichetare
  • aranjare la raft
  • lucru cu actele (facturi, registru casă, raport gestionar)

Cerințe:

  • abilitati de comunicare
  • abilitati de prezentare/promovare a produsului
  • responsabilitate
  • cunoasterea limbilor romana, rusa
  • experienta de lucru in domeniu vanzarilor prezinta un avantaj

Oferim:

  • loc de munca stabil
  • salariu motivant
  • angajare oficiala

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa hr.retailshoes@gmail.com

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie