Vânzător/Vânzătoare-consultant Rezina, Florești, Orhei, Bălți

Brandul Maicom deja de 13 ani dăruie fericire prin haine comode, având misiunea de a fi cea mai bună marcă de lenjerie din Republica Moldova. 25 magazine în mun. Chișinău și 22 magazine în alte regiuni ale țării vin în întâmpinarea nevoilor cumpărătorilor pentru a-și defini și exprima stilul de viață, personalitatea, pasiunea și interesul pentru articolele vestimentare de calitate, diversitate și originalitate.

Având pasiunea, disciplina, sârguința, inovațiile și respectul ca valori, angajăm personal pentru funcția vacantă de:

Activități și responsabilități de bază:
• recepționarea mărfurilor în magazin;
• aranjarea produselor pe rafturi/vitrine în conformitate cu planograma;
• marchează cu prețuri produsele din magazin conform catalogului (ordinului de prețuri);
• cunoaște toate produsele și caracteristicele acestora, fiind în stare să informeze și consulte clientul referitor la produse și caracteristicele lor;
• activități de schimbare a promoțiilor realizând amenajări necesare expunerii acestora;
• întâmpinarea clienților cu amabilitate, deservirea și consultarea privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile mărfurilor;
• scanarea produselor, împachetarea lor și incasarea mijloacelor bănești;
• completarea corectă a registrului de casă;
• întocmirea documentelor specifice activității de vânzare;
• efectuarea și menținerea curățeniei în magazin;
• îndeplinirea altor atribuții necesare activității magazinului.

Ești candidatul ideal dacă:
• ai experiență în vânzări îmbrăcăminte și/sau lengerie;
• cunoști elementar calculatorul, limba română și rusă;
• ai experiență de lucru cu aparatul de casă;
• ai abilitati bune de comunicare si convingere;
• aspect fizic placut;
• ești onest, responsabil, atent la detalii și orientat către client;

Noi îți oferim:
• condiții moderne de muncă într-o companie stabilă;
• salariu motivant;
• program de muncă conform graficelor și programelor de muncă ale magazinelor;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e- mail: hr@maicom.com cu indicarea postului pentru care aplică, iar pentru concretizări ne puteți contacta la numărul de telefon: 078303709.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu!

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Vă așteptăm cu drag în echipa MAICOM!

E-mail: hr@maicom.com
Telefon: 078303709

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin