Suntem prezenţi deja în nouă oraşe ale ţării şi includem marketuri, pizzarii, şi restaurante, cu un decor original, produse de calitate şi o bucătărie remarcabilă. La moment ne lărgim cu paşi siguri pentru că suntem o echipă de profesionişti care muncesc cu devotament . Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Şi anunţăm concurs de angajare pentru postul:

Vanzator /Продавец

Doresti sa faci parte din echipa “Alimer Comert” Torturi de vis?

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Atunci esti perfect pentru pozitia de consilier vanzari in Cofetaria “Alimer comert” Torturi de vis.

Cerer
  • Nivel cariera 2-5 ani
  • Salariu “curat” pe luna 6000MDL + % din vanzari
  • Lucru in ture 2/2.
Candidatul ideal
  • Cofetaria “Alimer comert” angajeaza consilier vanzari full time.
  • Persoana creativa,
  • Dornica de a invata lucruri noi,
  • Responsabila,
  • Onesta,
  • Comunicativa,
  • Care interactioneaza usor cu oamenii,
  • Simt estetic dezvoltat.

Descrierea jobului

  • prezentarea produselor din portofoliul cofetariei clientilor interesati,
  •  trimitera comenzilor in procesul de productie,
  • -realizarea propriuzisa a produselor cofetariei.
Asteptam cv-ul tau pe adresa: hrangajam111@gmail.com   (tel. 076735595)

E-mail: hrangajam111@gmail.com
Telefon: 076735595

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie