Agent vinzari retele

Companie Sunpack SRL care este in continua crestere, cu o activitate de peste 14 ani, este in cautare de:

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea clientilor in retele;
  • Promovarea produselor companiei;
  • Pregătirea ofertelor comerciale, elaborarea și semnarea contractelor;
  • oferirea de consultații privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
  • efectuarea de apeluri reci și stabilirea întîlnirilor cu clienții;
  • controlul datoriei debitoare;

Cerinte:

  • Studii medie/superioară;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la un nivel avansat;
  • Abilități eficiente de comunicare și convingere;
  • Capacitatea de a comunica eficient cu clienții și de a  convinge despre avantajele produselor companiei;
  • Experiență de lucru  în domeniul vânzărilor pe retele, constituie un avantaj
  • Disponibilitatea de a lucra cu automobilul propriu;

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu FIX + % din vanzari;
  • Telefon de serviciu;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Compensarea cheltuielilor aferente (combustibil, telefonie, arenda maşinii);
  • Program de lucru: Luni-Vineri;
Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa hr@sunpack.md, OBLIGATORIU indicând funcția.
Tel mob. 068222782
Site: http://www.sunpack.md
Locul de munca, str. Korolenko 6

E-mail: hr@sunpack.md
Telefon: 068222782

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide