Manager vînzări 11 000 lei NET sectorul Ciocana

Consorțiul AMBER-TERM - FENIXIMPEX SRL, PALMIRACONS SRL, AMBER-MOLDOVANU SRL oferă echipamente, utilaje şi servicii profesioniste de eficientizare a consumului de energie şi de sporire a confortului. Varietatea acestor soluţii este oferită de o echipă dedicată, preocupată de bunăstarea clienţilor şi partenerilor săi.

Responsabilități:

  • Promovarea și comercializarea produselor companiei;
  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
  • Lucrul cu clienții existenți și căutarea activă de clienți noi;
  • Crearea ofertelor pentru clienți;
  • Gestionarea portofoliului de clienți în scopul atingerii obiectivelor pe vînzări.

Cerințe:

  • Studii superioare (constituie un avantaj);
  • Abilități de comunicare, de negociere și convingere;
  • Dorință de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
  • Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
  • Onestitate, corectitudine;
  • Experiența în vânzări va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea domeniului termohidrosanitare – constituie un avantaj.
  • Utilizator PC (1 C, Microsoft Office, Internet);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Beneficii:

  • Salariu motivant - 11 000 lei net.
  • Pachet social complet;
  • Telefon mobil și acces la Internet asigurate de angajator;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare profesională;
  • Oportunități de avansare în carieră;
  • Un mediu de lucru activ;
  • Condiții de muncă excelente;
  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă.

De ce noi ?

  • Ai liber de a-ți manifesta abilitățile;
  • Colegi prietenoși, tineri și activi;
  • Birou confortabil cu aer conditionat si bucatarie. Ai cafea din partea noastra.
  • Dezvoltare permanentă, vei avea targeturi noi în permanență (nu te vei plictisi);
  • Beneficii extrasalariale: reduceri la toate mărfurile importate de companie, promoții interne pentru angajați, evenimente și cadouri pentru angajați și copiii acestora, etc

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e mail: info@amber.md, cu indicarea postului pentru care se aplică. Tel.: 060003596 / 022 47 02 02.

Telefon: 060003596
E-mail: info@amber.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide