Vânzător-consultant

Rețeaua de supermarketuri ”BOMBA” angajează:

Doriți să construiți o carieră într-o companie de succes, să aveți un loc de muncă sigur și interesant?!
BOMBA, este compania de care aveti nevoie!

Funcții și responsabilități:

  • Informarea,consultarea clienţilor privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
  • Promovarea, vînzarea produselor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii/ speciale/superioare;
  • Experienţă într-o pozitie similară -  avantaj;
  • Experiența nu este necesara!

Abilităţi şi atitudini:

  • orientare spre rezultat;
  • stabilitate emoţională și rezistenţă la stres;
  • comunicare, argumentare, convingere;
  • responsabilitate, flexibilitate, confidenţialitate;
  • utilizare a calculatorului.

Condiții:

  • salariul de la 8000 lei;
  • instruire din partea companiei;
  • oportunitatea de dezvoltare personală și profesională într-o echipă de profesioniști;
  • reduceri corporative la produsele din magazin.

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, SUNATI 022 836018.

Alături de noi ve-ți obține o carieră de Succes!

Telefon: 022 836018

Alte anunțuri publicate de aceasta companie