Vânzător-consultant

Angajăm:

Responsabilități:
- vânzarea de mobilier și obiecte de interior expuse în cadrul expoziției și incluse în catalog;
- identificarea necesităților clientului și prezentarea corectă a mărfurilor,
- gestionarea cataloagelor tehnice și a listelor de prețuri;
- întocmirea și încheierea contractelor cu clienții.

Cerințe:
- studii superioare;
- cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
- experiența în vânzări;
- capacitatea de a stabili contacte, de a convinge, de a purta conversații;
- responsabilitate, sârguință, orientare către rezultat;
- gândire pozitivă, dorința de creștere și dezvoltare,
- aspect fizic plăcut.

Avantaje:
Constituie avantaj experiența în domeniul mobilei italiene, studii în domeniul arhitecturii sau al artelor, cunoașterea limbii italiene.

Condiții de muncă:
- stabilitate și protecție socială;
- salariu echitabil,
- instruirea capabilă să contribuie la creșterea profesională și personală.

Așteptăm CV-ul Dvs. (însoțit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: domus@mtc.md

domus@mtc.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie