Vânzător - Casier | Кассир (Arena Chișinău)

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova, angajează pe bază de concurs persoane active, sârguincioase pentru postul de:

Молодая и амбициозная розничная компания

Кассир (Calea orheiului 130)

Вы человек, который любит обслуживать гостей с добротой, хорошим настроением и улыбкой на лице?

Умеете ли вы находить общий язык с кем-либо? Если да, то мы приглашаем вас присоединиться к нашей команде!

Мы предлагаем:

  • достойную заработную плату, выплачиваемая вовремя;
  • полный социальный пакет;
  • хорошие условия труда;
  • График (3 через 3).

Требование:

  • способность легко находить общий язык с людьми;
  • знание румынского и русского языков;
  • быстрые вычислительные навыки;
  • внимание, пунктуальность, ответственность, искренность;
  • опыт работы не обязателен, но является преимуществом.

Обязанности:

  • выявление потребностей, консультирование и обслуживание клиентов;
  • прием и расстановка товара на полке;
  • выполнение операций с кассой;
  • соблюдение санитарных норм рабочего инвентаря.

Не стесняйтесь обращаться к нам, вы нам нужны!

Телефон: 067304710
Электронная почта: hrcustomagic@gmail.com

Companie tânără și ambițioasă

Angajam Vinzator Casier / Продавец-кассир (Calea Orheiului 130)

Ești o persoană căreia îi place să deservească oaspeții cu amabilitate, buna dispoziție și cu zâmbetul pe buze?
Ai abilitatea de a găsi limbă comună cu orice persoană? Dacă da, te invităm să faci parte din echipa noastră!

Îți oferim

  • salariu decent achitat la timp;
  • pachet social complet;
  • condiții bune de muncă;
  • grafic în ture (3 peste 3 zile).

Cerințe

  • capacitatea de a găsi ușor limbă comună cu oamenii;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • abilități de a calcula rapid;
  • atenție, punctualitate, responsabilitate, sinceritate;
  • experiența nu este obligatorie, însă reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • identificarea necesităților, consultarea și deservirea clienților;
  • primirea și aranjarea marfei pe raft;
  • efectuarea tuturor operațiunilor la case;
  • respectarea normelor de igienizare a echipamentelor de lucru.

Nu ezita să ne contactezi, noi avem nevoie de tine!

Telefon: 069666793, 067304710
E-mail: Hrcustomagic@gmail.com

E-mail: Hrcustomagic@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide