User Acquisition Manager

Echipa Midnight Works este în căutarea unui coleg responsabil de analizarea și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei.

Responsabilități de bază:
• Crearea strategiilor si campaniilor de User Acquisition Globale;
• Analizarea, optimizarea și raportarea performanței campaniilor de promovare și operațiunilor de User Acquisition;
• Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor;
• Analizarea contentului campaniilor de promovare.

Abilitați necesare:
• Abilitati puternice în analitică;
• Abilitati bune de comunicare și lucru în echipă;
• Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date;
• Experienta cu platforme de Marketing Facebook, AdWords, Mobile AdNetworks, etc.;
• Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:
• Salariu atractiv;
• Angajare oficială, pachet social;
• Curs deplin de limba engleza
• Abonament la sala de sport
• Pizza party lunar in incinta companie
• Colectiv tînăr, amabil și sociabil
• Grafic de munca Luni-Vineri, 9.00-18.00
• Formare profesională și suport continuu.
• Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere;
• Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre.
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Mediation Manager

26 Septembrie 2022
Trimite CV

Graphic Designer

Trimite CV

Game Designer

Trimite CV

Roblox Game Developer

Trimite CV
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul