Compania Internațională Iute Credit este mereu în creștere și are nevoie de tine, de cel mai bun dintre care se regăsec la noi !!!

URGENT! Manager dezvoltare rețea- Regiunea SUD

              Managerii în vânzări/ Managerii dezvoltarea rețea vor asigura cea mai bună dezvoltare
                         a relațiilor cu partenerii business sau  cu potențialii parteneri din întreaga
                                                         Regiune Nordică a Moldovei.

Candidatul ideal:
  • Are experiență în domeniul creditării, în dezvoltarea relaţiilor cu partenerii business;
  • Este orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
  • Are excelente aptitudini interpersonale, capacitate de analiză și atitudine pro-activă,  disponibilitate pentru lucru în schimburi, rezistență la stres, răbdare, creativitate, căutare continuă de oportunități pentru îmbunătățirea mediului de lucru;
  • Este vorbitor fluent de limba română și rusă, cunoaște limba engleză la nivel mediu;
  • Deține permis de conducere și mașină personală;
  • Este disponibil de a lucra 80% din volumul de muncă în deplasări regionale.
Responsabilități principale:
  • Dezvoltă și menține portofoliul curent a partenerilor business (B2B);
  • Caută, negociază și încheie contracte de colaborare cu parteneri business noi;
  • Prezintă atât clienților noi cât și a celor potențiali informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
  • Organizează instruirea personalului din punctele de vânzare din cadrul companiilor-partenere cu referire la produsele financiare curente și noi din cadrul Iute Credit;
  • Gestionează activitatea zilnică a reţelelor partenerilor business;
  • Organizează activități de marketing împreună cu partenii companiei;
  • Întocmește rapoarte de activitate.
Noi oferim:
  • Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
  • Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
  • Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri + acoperire a cheltuielilor mașinii personale;
  • Salariu FIX + sistem de BONUSARE lunar.
Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM,
 trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md
forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie