Trade Marketing Representative Associate

Suntem JTI - Japan Tobacco International și credem în libertate.

Credem că posibilitățile sunt nelimitate atunci când ai deplina libertate să alegi. În ultimii 20 de ani am inovat, creând produse noi, mai bune, astfel încât să oferim consumatorilor o mai mare alegere. Așa am ajuns să fim prezenți în 130 de țări.

JTI nu este doar o afacere. JTI înseamnă oamenii noștri. Talentul lor. Potențialul lor.

Credem că atunci când sunt liberi să fie ei înșiși, să crească, să călătorească și să se dezvolte - se întâmplă lucruri uimitoare. În JTI  anagjații beneficiază de un mediu de lucru competitiv, relaxant şi pozitiv. Mediu în care se încurajează ideile și dorința de a crește. Și datorită acestui fapt, JTI este singura companie din Moldova, certificată 8 ani consecutiv drept Cel mai Bun Angajator din lume (Top Employer) de către Top Employers Institute, pentru condiţiile excepţionale oferite angajaților săi.

Așadar, dacă vrei să faci parte din o echipă de Top, în o companie de Top, aplică pentru poziția temporar vacantă

Scopul Poziției:

Dezvoltarea afacerii Companiei pe teritoriul alocat

Responsabilități:

  • Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile si proiectele companiei ;
  • Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat;
  • Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale;
  • Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate;
  • Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat;
  • Să dezvolte relațiile cu partenrii din aria de responsabilitate;
  • Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat;
  • Să colecteze informații relevante din piață;

Calificări și experiență:

  • Studiile superioare reprezintă un avantaj;
  • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj ;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Cunoștințe de operare a MS Office si a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word);

Abilități, Competente & Limbi:

  • Abilități de organizare și planificare
  • Orientare spre client, deschidere
  • Atitudine proactivă și flexibilitate
  • Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

Îți mulțumim pentru interesul în acest rol. Te invităm să aplici pe adresa: recruitment.md@jti.com,  expediind CV-ul și indicând în subiectul mesajului: For Trade Marketing Representative Associate

Ne vom asigura că fiecare candidat va primi feedback în termen de 2 săptămani de la interacțiunea cu noi

*NotăPrin transmiterea către JTIT SRL a CV-ului și/sau prin furnizarea, prin orice altă modalitate și prin orice canal de comunicare a Datelor Personale, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor respective în scop de recrutare/aplicare pentru locul de muncă vacant, în condițiile legii nr. 133/08.07.2011 privind protecția datelor cu caracter personal. Datele Personale vor fi prelucrate de către operatorul de date JTIT SRL în exclusivitate în scopul îndeplinirii prevederilor legislației în vigoare în materia drepturilor și atribuțiilor oferite angajatorilor și a proceselor de muncă ce decurg din acestea în procesul de recrutare (inclusiv, dar fără a se limita la  respectarea prevederilor regulatorii, standardelor profesionale, regulamentelor interne).

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin