Profmet Grup SRL

Торговый Агент / Agent Comercial (Дрокия, Рышканы\Бельцы., Оргеев\ Страшены\Калараш., Криуляны\ Кишинев\ Новые Анены.)

 Мы предлагаем:

  • Мотивирующая заработная плата (Ставка + %)
  • Автомобиль, планшет и корпоративный номер
  • Обучение и непрерывное повышение квалификации за счет компании
  • Работа в стабильной компании

Обязанности:

  • Ведение коммерческих переговоров с клиентами
  • Мотивирование клиентов на работу с компанией
  • Консультирование по ассортименту и техническим параметрам товара
  • Контроль финансовой дисциплины клиента

 Требования к кандидатам:

  • Опыт в аналогичной должности от 1 года
  • Образование желательно – высшее, средне-техническое
  • Знание языков – румынский, русский
  •  Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888.

 Compania oferă:

  • Salariu motivant (fix + % din vânzări)
  • Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă
  • Instruire continuă din contul companiei
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților comerciale în zona de Nord a Republicii Moldova
  • Motivarea clienților de a colobora cu compania
  • Consultarea privind sortimentul și parametrii produselor
  • Monitorizarea achitărilor și a creanțelor

Cerințe față de candidat:

  • Studii tehnice / vînzări
  • Experiență de cel puțin 1 an în domeniu
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Permis de conducere categoria B ( nu mai puțin de 1 an)

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 079947888

E-mail: recrutare@profmet.md
Телефон: 079947888

forward

Profmet Grup SRL in retelele de socializare

Date de contact

R. Moldova, mun. Chișinău, str. Petricani 33
Tel.: 078000075, e-mail: recrutare@profmet.md
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin