Tehnician / Electrician

IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Cerințe și responsabilități:
- Profilactica și reparația curentă a tehnici sanitare, a echipamentului sistemelor de alimentare cu apă și canalizare, sistemelor de încălzire și sistemelor de ventilare, sistemelor de electricitate
- Atestat ca electrician

Regim de lucru -  de la 9 la 18 5 zile pe rind

Condiţii:
- post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- Salariu stabil de la 8000 MDL
- posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare
- multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;
- asigurăm volum de lucru 12 luni pe an

Persoanele interesate sunt rugate să telefoneze la nr. 78900308
Email: hr-director.imcgroup@mail.ru

Alte anunturi publicate de aceasta companie