Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive, electronica si microelectronica.

Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti:

Tehnician calitate - automotive

Profilul candidatului:
- Minim studii medii;
- Cunoasterea limbii engleze sau italiene nivel mediu, reprezinta un avantaj;
- Experienta in controlul calitatii produselor, reprezinta un avantaj;
- Organizat, metodic si orientat pe detalii;
- Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
- Disponibilitate si flexibilitate;
- Rezistenta la stres;
- Utilizare PC , MS Office si soft-uri.

Responsabilitati de baza:
- Creareaza si urmareste documentatia conform standartului calitatii,
- Verifica conformitatea produselor si validarea productiei ;
- Instruieste personalul din productie;
- Participa la analiza reclamatiile de client si implimentarea masurilor corective/preventive.
- Intocmeste rapoarte si analize de calitate.
- Asigura atingerea si realizarea obiectivelor departamentului si ale companiei;

Noi Oferim:
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes;
- Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata
- Oportunitati de formare si instruire atractive;
- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;

Cum Aplici

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu specificarea pozitiei la următoarea
adresa de e-mail: hr@multico.ro
Sau sa sune la numarul de telefon: 079999479

E-mail: hr@multico.ro
Telefon: 079999479

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie