Tehnician/Asamblor în Europa

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.

 “SPAMOL” anunță concurs pentru următorul post vacant:

Responsabilități:
- Asamblarea și montarea produselor din lemn;
- Conectarea tuturor echipamentelor și accesoriilor;
- Verificarea produsului final

Cerinţe:

- Obligatoriu cunoașterea unei limbi străine la nivel intermediar  (engleza, franceza sau germană) ;
- Experienţa în asamblarea produselor din lemn;
- Cunoştinţe tehnice și orientarea în planuri tehnice;
- Permisul de conducere B (C constituie un avantaj);
- Disponibilitatea de a efectua deplasari peste hotare (3-4 luni);
- Orientat spre rezultat;
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
 -Deținerea  pașaportului  român;

Oferim:

- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional;
- Angajare oficială;
- Salariu competitiv;
- Cazare gratuită în timpul deplasării;

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: office@alpha-industries.eu   sau sa telefoneze la 022-45-06-80.

E-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin