Suport Tehnic - servicii IT

IPHOST ANGAJEAZĂ:

Responsabilități de bază:
-        Asigurarea prin tеlеfon de аsistеnță tеhnicа pе sеrvicii dе dаtе pеntru cliеnti,
-        Suport tehnic pentru colegi in rezolvarea situațiilor ce țin de serviciile si produsele de date cu ajutorul nivelului tău de expertiza.

Cerințe:
-        Cunoștințe de IT, retele de comunicatii, si servicii de date;
-        Configurarea, testarea echipamentului instalat
-        Abilități organizatorice si o buna capacitate dе gestionare a timpul in mod eficient;
-        Capacitate dе rezolvare a problemelor, spirit analitic;
-        Administrarea, configurarea, întreținere și deservirea tehnică a echipamentului de rețea;
-        Administrarea serverelor pe baza Linux
-        Capacitatea învățării si integrării cunoștințelor;
-        Detinerea permisului de conducere categoria "B" constituie un avantaj

Condiții de munca
-        Loc de munca amenajat in sectorul Ciocana
-        Orarul de munca Luni - Vineri
-        Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne
-        Training-uri gratuite;
-        Asigurare medicala
-        Salariu integral oficial

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu poza, la adresa electronică: cv@iphost.md     cu indicarea postului pentru care aplică (CV –  suport tehnic).

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin