Știrist (lucru de acasă)

INTERACT MEDIA - dezvoltatorul platformei media AGORA.md caută colegi noi:

Cerințe

  • Studii superioare în jurnalism
  • Experiență 1-2 ani în zona de jurnalism & comunicare
  • Cunoașterea obligatorie a limbii române, rusă.
  • Creativitate
  • Gândire analitică și organizare
  • Discreție profesională și integritate.

Responsabilități

  • Pasiune pentru cuvinte și scris (poți crea conținut original?)
  • Pasiune pentru organizare și disciplină (rapiditatea, creativitatea, atenția la detalii, gândirea critică sunt în acest pachet).
  • Pasiune pentru jurnalism și pentru online (poți ține pulsul evenimentelor și face o selecție demnă a știrilor cu adevărat importante?)

Oferim

  • Experiență de muncă într-o echipă fantastică
  • Dezvoltarea aptitudinilor profesionale și personale
  • Activități de teambuilding, programe și conferințe
  • Salariu motivant + alte avantaje financiare
  • Activitate de la domiciuliu sau mix (dacă e necesar).

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email prohr.md@gmail.com

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse în CV în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin