Specialist vânzări active (mun. Chișinău, or. Comrat, or. Cantemir. or. Hîncești, or. Orhei, or. Șoldănești)

maib angajează

Localitate: mun. Chișinău, or. Orhei, or. Șoldănești, or. Comrat, or. Cantemir, or. Hîncești.

Durată contract: nedeterminata/determinată.

Sarcini și responsabilităţi:

  • atragerea directă a clienților din segmentul microcreditare (inclusiv cu deplasare în teritoriu la clienți);
  • promovarea produselor și serviciilor bancare;
  • pregătirea documentației și a cererii de credit;
  • asistența clienților persoane juridice pe tot parcursul procesului de creditare
  • gestionarea și creșterea portofoliului de clienți.

Cerinţe faţă de candidat și calități personale:

  • studii medii sau universitare, de preferință în economie sau domenii conexe;
  • cunoaștințe în analiza financiară a întreprinderii;
  • experiența  de muncă în organizațiile microfinanciare, vânzări directe B2B, B2C, cel puțin 1 an;
  • permis de conducere și automobil personal care poate fi utilizat în scop de serviciu;
  • responsabilitate, flexibilitate.

Ce oferim?

  • creștere profesională în cadrul celei mai mari bănci din țară;
  • experiență în cadrul echipei de profesioniști;
  • salariu (componenta fixă și variabilă);
  • program de beneficii.

Ne vom bucura să facem echipă comună! Expediază CV-ul la adresa resurseumane@maib.md, indicând funcția pentru care candidezi și hai să excelăm profesional împreună!

Alte anunțuri publicate de aceasta companie