Specialist Achiziții | Специалист по закупкам

Compania PROFMET, lider în domeniul elementelor de fixare, uneltelor, abrazivilor și materialelor de construcție, își extinde echipa! Căutăm un Specialist Achiziții dedicat, cu o pasiune pentru excelență și inovație.

Compania oferă:

  • Salariul - 15 000 brut;
  • Tichet de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00);
  • Transport până la/ de la locul de muncă;
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri);
  • Oportunități de creștere profesională și personală;
  • Oficiu modern cu condiții de muncă confortabile;
  • Atitudine deschisă și sprijin din partea conducerii;
  • Mediu de lucru dinamic și suportiv, cu o echipă dedicată.

Responsabilități:

  • Analiza piețelor interne și externe a produselor;
  • Identificarea de noi furnizori și bunuri / mărfuri;
  • Negocierea cu furnizorii;
  • Plasarea și monitorizarea comenzilor;
  • Menținerea logisticii achizițiilor.

Cerințe față de candidat

  • Cunoașterea obligatorie a limbii engleze la nivelul B2, română și rusă;
  • Experiența în domeniul achizițiilor va constitui un avantaj;
  • Bune cunoștințe de operare a PC;
  • Integritate, punctualitate, responsabilitate;
  • Spirit analitic, competențe de negociere, organizare, planificare și control.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.

Află mai multe detalii despre noi aici:
www.profmet.md

Мы предлагаем:

  • Заработную плату - 15 000 лей;
  • Талоны на питание;
  • График работы: понедельник-пятница с 8:00 до 17:00 (возможно, с 9:00 до 18:00);
  • Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Возможности для профессионального роста;
  • Корпоративный транспорт от / до места работы.

Обязанности:

  • Изучение внутреннего и внешнего рынков продукции;
  • Поиск новых поставщиков и товаров;
  • Ведение переговоров с поставщиками;
  • Ведение логистики закупок;
  • Работа с текущими заявками и поставщиками.

Требования к кандидатам:

  • Обязательное знание английского языка на уровне B2, румынского и русского языков;
  • Опыт в закупках являются преимуществом;
  • Хорошее знание компьютерных и офисных программ.
  • Желание работать и развиваться в сфере закупок;

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888.

Узнай нас тут:

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide