Specialist suport clienți Direcția suport 24/24

Beneficii:

  • Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
  • Apreciem rezultatele prin salariu atractiv şi bonus de performanță;
  • Oferim prime colective şi de sărbători;
  • Avem grijă de sănătatea angajaţilor şi le asigurăm control medical anual;
  • Promovăm produsele băncii şi oferim condiţii avantajoase angajaţilor;
  • Program de lucru pe ture de 8h și 12h.

Responsabilităţi:

  • Realizarea acţiunilor de suport pentru clienţii băncii;
  • Realizarea acţiunilor de suport pentru clienţii băncii utilizatori ai serviciilor/produselor de deservire la distanţă ale băncii;
  • Acordarea consultanţei şi suportul comercianţilor privind tranzacţiile efectuate prin sistemul de acceptare spre plată a cardurilor (POS terminale);
  • Monitorizarea tranzacţiilor suspectate de a fi frauduloase efectuate prin intermediul cardurilor emise de  banca (B.C. Moldindconbank S.A.), cât şi a cardurilor emise de bănci străine  în reţeaua de terminale şi bancomate ale băncii;
  • Monitorizarea  bancomatelor în regim on-line.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare sau de specialitate în domeniul ştiinţelor economice;
  • Experiența în contabilitate şi domeniul financiar-bancar (va constitui un avantaj);
  • Cunoaşterea la nivel avansat a MS Excel, MS PowerPoint;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
  • Capacităţi analitice şi de previziune.

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:

  • e-mail: recrutare@micb.md
  • contactează-ne la numărul de telefon 022576935 sau 079484979

E-mail: recrutare@micb.md
Telefon: 022576935,  079484979

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin