Specialist Serviciu Clienți (Criuleni)

Cauți un job unde vei fi apreciat și unde să simți că ai un rol cu adevărat important?

Înseamnă că locul tău este în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Asigură deservirea rapidă și de calitate a clienților;
  • Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la produsele și serviciile companiei;
  • Cross selling;
  • Răspunde într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților;
  • Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
  • Operațiuni cu numerarul și evidența acestuia;
  • Păstrarea registrelor operațiunilor zilnice;
  • Raportarea zilnică;
  • Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Cerințe:

  • Studii superioare (acceptăm studenți în ultimul an de licență/ colegiu);
  • Experiență în aceeași poziție - 1 an (constituie un avantaj);
  • Experiență în tranzacțiile cu numerarul (constituie un avantaj);
  • Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook;
  • Cunoașterea standardelor și principiilor de deservire a clienților.

Aptitudini:

  • Simț înalt al responsabilității;
  • Abilități înalte de comunicare în scris și verbală;
  • Lucru în echipă;
  • Managementul timpului;
  • Lucru sub presiune;
  • Punctualitate.

De ce SEBO?

  • Salariu motivant și bonusuri de performanță;
  • Angajare oficială;
  • Grafic full time;
  • Asigurare medicală voluntară;
  • Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere;
  • Traininguri și dezvoltare profesională.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md  cu mențiunea - ”Specialist Serviciu Clienți Criuleni/Rabota.md".

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide