Specialist secție marketing

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:

  • Promovarea produselor/serviciilor bancare;
  • Analiza pieței și elaborarea planului de marketing;
  • Monitorizarea postărilor pe rețelele sociale;
  • Analiza eficacității companiilor publicitare;
  • Interacțiunea cu agențiile de publicitate și mass-media;
  • Monitorizarea site-ului web al băncii.

Cerințe:

  • Experiență minim 1-2 ani în domeniul marketing;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
  • Studii superioare (finanțe, marketing);
  • Experienţă în domeniul bancar este un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
  • Persoană cu gândire deschisă, pozitivă, energică.

Beneficii:

  • Grafic de lucru 9.00-18.00, luni-vineri;
  • Salariu motivant achitat la timp + tichete de masă+ bonusuri;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa rr10@search4staff.com , indicând codul VSSM. Detalii la 062101257.

E-mail:  rr10@search4staff.com
Telefon: 062101257

Alte anunturi publicate de aceasta companie