Poșta Moldovei

Specialist Secția editorial-filatelică

Responsabilități:
- participarea la executarea machetelor şi desenelor originale pentru mărci şi efecte poştale, a producţiei filatelice, ale ştampilelor;
- participarea la executarea tipografică a mărcilor şi efectelor poştale, ale produselor filatelice - organizarea punerii în circulaţie a mărcilor şi efectelor poştale;
- organizarea procesului de elaborare şi editare a literaturii filatelice (cataloage şi buletine filatelice, postere, etc.).

Cerințe:
- superioare
- cunoașterea programelor Adobe Ilustrator, Photoshop, CorelDraw
- cunoașterea limbilor română, rusă, engleză
abilitați în design / artă plastică

Beneficii:
- Program de lucru stabil;
- Oportunitate de angajare pe termen lung;
- Posibilitate de dezvoltare personală;
- Pachet social deplin și alte avantaje motivaționale;
- Salariu de la 8500 lei.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md , indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: hr@posta.md

Telefon: 022 251-200

forward

Poșta Moldovei in retelele de socializare

Date de contact

Bulevardul Ștefan cel Mare și Sfînt 134, Chișinău 2012, Moldova
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin