Specialist Resurse umane (Mărculești)

Angajăm:

Responsabilități

  • Editare, arhivare, administrare documente si alte activitati de birou, etc, activitati de resurse umane, operare echipamente de birou (fax, imprimante, PC, copiator etc), internet, email etc.
  • Persoana comunicativa, diplomata; Aptitudini deosebite de comunicare interpersonala, organizare a spatiului de lucru, managementul timpului si lucrul cu documente.
  • Administrarea procesului de angajare-demisie-transfer-concedii  a personalului.
  • Elaborarea si evidenta documentelor ce țin de angajare/ demisie/ pontajarea angajaților.
  • Evidența zilnica a bazei de date și a dosarelor personale.
  • Evidența tuturor registrelor ce țin de evidența angajaților.

Cerințe:

  • Experienta pe post de Office Manager (avantaj);
    Experienta resurse umane (avantaj);
  • Studii superioare, în domeniul jurisprudenței – va constitui avantaj.
  • Minim 1-2 ani experienta intr-un post cu responsabilitati similare.
  • Cunoştinţe temeinice ale legislaţiei muncii;
  • Cunoaşterea limbilor româna şi rusa (atît scris cît şi vorbit)
  • Abilități foarte bune de operare PC (pachetul Office);.
  • Responsabilitate, capacitate de concentrare şi atenţie distributivă bine dezvoltate;
  • Abilități foarte bune de operare în programul 1 C
  • Persoana echilibrata, cu atitudine proactiva.

Oferim:

  • angajare oficială și pachet social complet.
  • orar de  lucru 8.00-17.00, L-V, S-D zile libere

Aplicați prin CV pe HR@funnypig.md
Detalii la 078312424
www.funnypig.md

E-mail:   HR@funnypig.md
Telefon: 078312424

Alte anunturi publicate de aceasta companie