Holding financiar european care a fost creat de către o echipa de profesioniști cu o experiență impunătoare în domeniul investițiilor bancare este in căutare de:

Specialist Recuperarea Creanţelor (7000 + %recovery)

Noi oferim:
- Programe de mentoring, coaching și feedback.
- Program de training intern.
- Cursuri gratuite de perfecționare a limbii engleze.
- Bibliotecă care se actualizează la solicitarea angajaților.
- Bonus adițional pentru fiecare angajat recomandat (referral program).
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
- Oficiu inspirațional, amplasat în sectorul Botanica, dotat cu echipament modern, o varietate mare de băuturi fierbinți și fructe (cafea gratis).

Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbii române.
- Cunoștințe foarte bune de operare PC.
- Disciplină, abilități de lucru în echipă.
- Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună.

Responsabilități:
- Informarea debitorul cu privire la sumele și termenii de achitare.
- Negocieri telefonice cu debitorul.
- Evidența și controlul graficul achitărilor.
- Introducerea informație obținute în cadrul negocierilor telefonice în sistem.

Dacă ești interesat de propunerea noastră - expediază cât mai curând CV-ul la adresa i.grib@eco-fin.eu  indicand funcția pentru care optezi.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie