Specialist Montare Gresie în Europa

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu infraroșu.

Compania anunță concurs pentru următorul post vacant:

Responsabilități:
- Instalarea cabinelor cu abur din pereți de polisteren armat ;
- Instalarea mozaicii / gresiei potrivit comenzii ;
- Conectarea accesoriilor ( robinet, duș) ;
- Executarea altor lucrări suplimentare.

Cerințe:
- Cunoașterea unei limbi străine la nivel intermediar ( engleza, franceza sau germana) ;
- Experiență în domeniu similar constituie un avantaj ;
- Permis de conducere categoria B ( categoria C constituie un avantaj) ;
- Disponibilitatea de a efectua deplasări peste hotare pînă la 3 luni ;
- Deținerea cetățenii române .

Oferim
- Angajarea oficială;
- Posibilitatea de a calători în țări ca Franța, Germania, Olanda;
- Salariu competitiv și diurne plătite;
- Cazare gratuită în timpul deplasării.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@alpha-industries.eu  sau sa telefoneze la 022-450-680.

E-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80

Alte anunturi publicate de aceasta companie