Specialist Marketing

Compania SC “Basadoro Agroteh” SRL, dealer exclusiv in Republica Moldova a producătorilor europeni de mașini agricole: ARGO TRACTORS S.p.A.(LANDINI, McCORMICK, VALPADANA), KUHN, etc., anunță recrutarea la postul vacant de:

Responsabilități:

  • Participare la elaborarea și dezvoltarea strategiei de marketing a companiei.
  • Dezvoltarea și implementarea proiectelor, campaniilor și activităților de promovare a imaginii/produselor companiei, elaborarea măsurilor pentru stimularea vânzărilor.
  • Pregătirea și elaborarea materialelor de promovare.
  • Organizarea şi participarea la diverse expoziţii şi evenimente de publicitate.
  • Administrarea site-ului si paginilor de pe rețelele de socializare a companiei.
  • Crearea contentului pentru toate canalele de comunicare a companiei.
  • Cooperarea cu partenerii companiei (agenții de publicitate, tipografii, etc).
  • Analiza pieței și implementarea mecanismelor pentru promovarea produselor companiei.
  • Efectuarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice în domeniul marketingului.

Cerințe:

  • Studii superioare (preferabil în domeniul marketingului).
  • Experiența intr-o poziție similară va constitui un avantaj.
  • Cunoștințe în domeniul marketingului digital, email marketing, SEO, etc.
  • Experiență în organizarea evenimentelor de marketing.
  • Devotament și atitudine față de companie.
  • Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi.
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
  • Cunoașterea unei limbi străine (engleza, franceza, italiana) va constitui un avantaj.
  • Utilizator avansat PC, cunoștințe de bază a programelor grafice de editare și redactare.
  • Permis de conducere categoria B (permis de conducere categoria H va constitui un avantaj).
  • Orientare spre rezultat.
  • Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi.
  • Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, rezistentă la stres, cu spirit de echipă.
  • Disponibilitate la deplasări.

Condiții:

  • Grafic de lucru – fix.
  • Deplasări periodice pe teritoriul Republicii Moldova.
  • Salariul competitiv.
  • Angajare oficială. Pachet social complet.
  • Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei.
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.
  • Locul de muncă: satul Măgdăcești.

Candidații interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV la adresa de email: hr@basadoro.md . Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

E-mail:  hr@basadoro.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie