Angajăm:

Specialist Marketing

Suntem o companie ce activeaza in domeniul Comertului de Incaltaminte si Accesorii care isi propune sa devina Lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 2 ani. Scopul nostru este de a construi o Retea Nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil si cel mai bun Raport Calitate-Pret.

Descrierea postului:
- Realizarea cercetarilor de piata si analiza rezultatelor;
- Studierea nevoilor consumatorului si a comportamentului acestuia;
- Analiza ofertelor concurentilor si efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora;
- Dezvoltarea politicii de preturi pentru produsele deja lansate pe piata si pentru cele noi;
- Dezvoltarea politicii de cross selling si fidelizare pentru clientii;
- Elaborarea strategiilor si politicilor de marketing ale companiei si implementarea acestora;
- Mentinerea vizibilitatii brandului prin diferite campanii si evenimente;
- Scrierea, editarea si corectarea textelor din materialele promotionale, ilustratii etc.;
- Lucrul cu furnizorii pe partea de publicitate;
- Comanda materialelor promotionale si coordonarea efectuarii acestora;
- Plasarea si monitorizarea blocurilor de publicitate pe retele sociale;
- Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei;

Cerinte:
- Studii superioare de profil (Marketing, Relatii Publice etc);
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- Creativitate initiativa si dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi);
- Buna cunoaştere a instrumentelor MS Office(Word, Excel, Power Point), Corel Draw, Photoshop, social media;

Noi oferim:
- Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta;
- Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist;
- Angajare oficiala, pachet social complet;
- Program de lucru: 5 zile pe saptamina sau part-time;
- Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa, asteptam CV-ul pe adresa hr.retailshoes@gmail.com

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie