Specialist Marketing și Promovare

 Piroterm-Service SRL  - companie specializată în sisteme de încălzire, climatizare și alimentare apa anunta concurs pentru postul vacant de:

Cerințe:

  • Experiență în domeniu similar;
  • Cunoștinte avansate MS Office, instrumente social media;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleză - un avantaj;
  • Creativitate, inițiativă și dinamizm (capacitatea de a genera idei productive noi);
  • Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
  • Abilități de comunicare, de a-și exprima gândurile logic, corect și structurat;
  • Convingere, organizare și planificare;
  • Abilități de lucru în echipă și individual;
  • Energic și capacitatea de a asimila rapid informația.

Atribuții:

  • Plasarea și monitorizarea blocurilor de publicitate în mass-media, rețele sociale, alte marketplace-uri;
  • Măsurarea eficienței SMM (ROI)
  • Comanda materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora;
  • Administrarea site-lui companiei (scrierea, editarea și corectarea textelor);
  • Menținerea unei vizibilități a brandului prin diferite campanii și evenimente;
  • Dezvoltarea politicii de preturi pentru produsele deja lansate pe piață și pentru cele noi;
  • Dezvoltarea politici de cross selling și fidelizare pentru clienții;
  • Realizarea cercetărilor de piață și analiza rezultatelor;
  • Analiza ofertelor concurenților și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora;
  • Elaborarea strategii și politici de marketing ale companiei și implementarea acestora;
  • Lucrul cu furnizorii pe partea de publicitate.

Noi vă oferim:

  • Lucru într-un colectiv de profesioniști, într-o companie stabilă, lider în domeniu (fondată în anul 2000);
  • Salariu motivant, inclusiv și bonusuri pentru performanță;
  • Angajare oficială, pachet social complet, asigurare medicală;
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională
  • Birou confortabil în centrul Chisinaului;
  • Program de lucru: 5 zile pe saptamina sau part-time;
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Suport material de ziua de naștere;
  • Atmosferă prietenoasă și respect reciproc;
  • În companie se promovează relația pe termen lung.

Persoanele interesate sunt invitate să-și expedieze CV-ul pe e-mail: hr@inginer.md până la 15 ianuarie 2023.

Indicați poziția pentru care aplicați. Vor fi contactate doar persoanele selectate.

PERSPECTIVE ŞI SUCCES – PREZENTUL NOSTRU ŞI VIITORUL TĂU!

hr@inginer.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide