Compania Imobiliara Pro Imobil Grup angajeaza:

Specialist ipotecar (de la 30 000 lei)

Responsabilități:
- Identificarea nevoilor clienților, recomandînd serviciile și produsele de creditare corespunzatoare;
- Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare;
- Planificarea şi raportarea activităţii.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finisate, de dorit în domeniul economic;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Minim 1 an experiență în domeniul financiar – bancar și, preferabil, cunoștințe solide despre produsele de creditare în general și creditele ipotecare în special;
- Abilități de analiză și sinteză;
- Orientare spre client și rezultat;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Compania garantează un salariu corespunzător, lucru într-un birou confortabil în colectiv prietenos.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: hr@proimobil.md, cu mențiunea ”Specialist ipotecar ” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.
Compania nu oferă informații la telefon.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie