Specialist în secția vânzări

Compania internațională „Plastics Moldova”,  un important distribuitor de polimeri pentru publicitate, construcții, ambalaje, materiale industriale și decorative de finisare, angajează:

RESPONSABILITĂȚI:
- deservirea clienților și dezvoltarea relațiilor de colaborare cu aceștia;
- evidența fluxului de marfă în filială;
- respectarea condițiilor de păstrare a produselor;
- întocmirea dărilor de seamă cu privire la activitatea realizată;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- studii superioare;
- experiență anterioară în cadrul unei companii comerciale în vînzări și/sau gestiune a fluxului de marfă;
- abilități avansate de comunicare, perseverență în atingerea scopurilor, orientare către dezvoltare și perfecționare, onestitate, preferință pentru un stil de viață sănătos;
- capacitatea de a face mai multe lucruri simultan;

NE DORIM SĂ OFERIM CONDIȚII CÎT MAI BUNE ANGAJAȚILOR NOȘTRI ȘI GARANTĂM:
- angajare oficială în cîmpul muncii și întregul pachet de garanții sociale prevăzut de lege;
- grilă remunerare motivantă;
- program de lucru: 08:30-17:30 (de luni pînă vineri);
- oportunități de dezvoltare profesională;
- sarcini ambițioase într-un domeniu promițător;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- îmbunătățire permanentă a condițiilor de muncă.

Compania „Plastics-Moldova” deja de 10 ani activează pe piața polimerilor.

„Plastics-Moldova” înseamnă, întîi de toate, oameni.

Noi lucrăm cu cei mai buni și știm să-l prețuim pe fiecare!

Andrei Timotin
Telefon: +/373/ 76 78 78 73
E-mail: a.timotin@plastics.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie