Specialist în Certificare a Producției Alcoolice

Vinăria Chateau Cojușna angajează:

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Posedare cunoștințe PC (Word, Excel);
  • Trăsături personale: abilități de vînzări și negociere;
  • Experienţa în domeniul vînzări (va constitui un avantaj).

Responsabilitati:

  • Elaborarea Certificatelor de Calitate R.M. si evidența acestora;
  • Obținerea Certificatelor de Calitate pentru producția destinată;
  • Pregătirea Rapoartelor de Incercări;
  • Pregătirea pachetului de acte pentru obţinerea Certificatelor VI СNVCPA;
  • Pregătirea pachetului de acte pentru obţinerea Certificatelor Igienice si de Inovensivitate (ANSA, CSP);
  • Pregătirea actelor pentru efectuarea evaluărilor periodice la CNVCPA la: vin, divin, distilat;
  • Pregătirea pachetului de acte de prelevare şi acte de indentificare a produselor;
  • Culegerea indicilor din Registrul Laboratorului;
  • Pregătirea pachetului de acte pentru determinarea indicilor de calitate a Producției (СNVCPA).

Oferim:

  • Angajare oficială
  • Grafic de lucru 5/2, de la 8:00 pina la 17:00
  • Salariu negociabil
  • Lucru la Vinăria Cojușna

060284485
Migdal P
E-mail: hr@migdal.md
Site: migdal.md

Telefon: 060284485
Web: www.migdal.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie