Specialist deservire clienți (Chișinău, Ocnița)

FinComBank - Banca de Finanțe și Comerț SA angajează:

 Noi susținem dezvoltarea întreprinderilor mici și mijlocii. Credem în proiectele, visele și acțiunile oamenilor. Construim parteneriate care se bazează pe încredere, respect, transparență și responsabilitate.
Responsabilități:

  • deservirea calitativă a clienţilor sucursalei – persoane fizice şi juridice;
  • acordarea informaţiei şi consilierea clienţilor cu privire la produsele bancare;
  • promovarea și vînzarea produselor băncii;
  • identificarea clientilor noi și mentinerea clienților actuali;
  • implicarea în procesul de creditare.

Cerinţe:

  • studii medii de specialitate sau superioare economice;
  • experienţă de lucru domeniul bancar constituie un avantaj;
  • spirit organizatoric şi de iniţiativă, exigenţă, sociabilitate, corectitudine, aptitudini analitice, discreţie;
  • cunoaşterea limbilor română, rusă.

Oferim:

  • salariu competitiv;
  • program de muncă full-time;
  • program individual de dezvoltare profesională și dezvoltare în carieră;
  • condiții preferențiale la acordarea creditelor pentru angajați.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul  prin e-mail: hr@fincombank.com   indicind in tema scrisorii: specialist deservire clienți

Alte anunțuri publicate de aceasta companie