Operator suport clienţi (Call Centru)

Angajăm:

Responsabilitățile postului:

  • recepționarea și repartizarea comenzilor utilizând sistemul Service Desk;
  • oferirea de suport tehnic și consultații clienților;
  • verificarea modului de funcționare a calculatoarelor personale și a softurilor, instalarea și configurarea echipamentului comercial;
  • soluționarea problemelor tehnice semnalate de clienți în procesul de utilizare a complexului de programe;
  • participarea la testarea noilor funcționalități;
  • pregătirea și elaborarea setului de documente pentru utilizatori și crearea sistemului informațional corporativ.

Cerințe:

  • cunoștințe de utilizare a programelor din pachetul MS Office;
  • abilități de analiză și localizare a problemelor la diferite nivele, capacitatea de identificare a soluțiilor alternative, competențe în lucrul cu documentația tehnică;
  • calități personale: responsabilitate, sociabilitate, amabilitate, rezistență la stres.

Oferim:

  • oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
  • program de lucru full time;
  • angajare după promovarea cu succes a perioadei de probă de până la 2 luni;
  • salariul mărimea căruia va fi stabilită în funcție de rezultatele interviului susținut.

Program: De luni până vineri, de la 9.00 până la 18.00 (cu pauză de masă de o oră).

Telefon: 022835312
E-mail: info@edi.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide