Specialist credite, sectorul Botanica

Moldova Agroindbank angajează

Sarcini și responsabilități:

  • vei promova și vinde produsele creditare  destinate persoanelor juridice;
  • vei  asigura îndeplinirea planului de vânzări.

Cerințe față de candidat și calități personale:

  • cunoașterea produselor creditare destinate  persoanelor juridice;
  • experiență în domeniul creditării persoanelor fizice sau juridice;
  • abilități analitice;
  • abilități de negociere;
  • orientarea spre client, pro-activitate.

Ce oferim?

  • salariu (componentă fixă și KPI trimestrial);
  • program de muncă stabil (luni-vineri);
  • posibilitate de creștere și dezvoltare în una dintre cele mai mari instituții bancare din țară;
  • program de beneficii și motivare non-financiară;
  • tichete de masă  etc.

Ne vom bucura să facem echipă comună! Expediază CV-ul la adresa resurseumane@maib.md , indicând funcția pentru care candidezi și hai să excelăm profesional împreună!

Alte anunturi publicate de aceasta companie