B.C. „Victoriabank” S.A.anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Specialist credite Nisporeni, Chisinau

Beneficii:
• Salariu competitiv și alte avantaje financiare;
• Program de muncă stabil;
• Tichete de masa în valoare de 45 lei/zi;
• Investigatii medicale profilactice;
• Oportunități de dezvoltare profesională.

Atribuţiile de bază şi responsabilităţile postului:
• Iidentificarea şi atragerea clienţilor personae fizice
• Monitorizarea portofoliului de clienţi
• Vânzarea produselor şi serviciilor bancare.

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare cu profil economic
• Experienţă bancară minim 1 an
• Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Abilități analitice și planificare
• Orientare spre procese și rezultat.
• Capacitate de a lucra individual și în echipă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV la adresa de e-mail: hr@vb.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 57 63 94

E-mail: hr@vb.md
Telefon: 022 57 63 94

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie