Specialist creditare/ Operator call-centru

Compania de microfinanțare «Amigo Credit» invită candidați pentru funcția:

Responsabilități:

  • comunicarea telefonica cu clienții;
  • prelucrarea cererilor de credit;
  • introducerea rapidă și exactă a informației în sistem informațional intern;
  • emiterea deciziilor de acordare a creditelor.

Cerințe față de candidat:

  • studii medii/ speciale/superioare (se accepta și studenți în ultimul an de studii);
  • experienţă într-o pozitie similară este un avantaj;

Abilităţi şi atitudini:

  • fluență în limbile română și rusă;
  • comunicare, argumentare, convingere;
  • punctualitate, flexibilitate, confidenţialitate;
  • nivel bun de utilizare a calculatorului.

Condiții:

  • salariu motivant + bonusuri de performanta;
  • pachet social deplin (asigurare sociala si medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei);
  • instruire din partea companiei;
  • grafic de muncă: 8 ore/zi;
  • oportunitatea de dezvoltare personală și profesională intr-o echipa de experimentată în domeniu.

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de
e-mail: pavel.ababii@amigocredit.md

Telefon: 0794-656-77
mun. Chișinău, bd. Dimitrie Cantemir, 5/4

E-mail: pavel.ababii@amigocredit.md