O.C.N. Aventus Finance S.R.L. (https://credit7.md/) - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Specialist Colectare Datorii

Cerinte fata de candidat:
1) Experienta cel putin un an in domeniul recuperarii si colectarii creantelor/datoriilor;
2) Abilitati de comunicare si convingere in raport cu clientii restantieri si problematici;
3) Spirit de echipa, organizat si grad inalt de responsabilitate;
4) Cunoasterea limbilor Romana, Rusa

Responsabilitati:
1) Contactarea telefonica, email, SMS si/sau prin alte canale, a clientilor ce inregistreaza restante la plata;
2) Consilierea si informarea clientilor privind termenii si modalitatile de plata a restantelor;
3) Inaintarea propunerilor in vederea recuperarii creantelor;
4) Perfectarea rapoartelor de eficienta privind activitatea de colectare;

Noi oferim:
- Salariu motivant, bazat pe suma fixa + bonusuri de la realizarea indicatorilor de performanta,
- Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09.00-18.00),
- Traininguri locale si internationale,
- Teambuilding-uri,
- Oficiu amplasat in centrul capitalei,

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@credit7.md
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

hr@credit7.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie