Șofer (Incasator)

Î.S. „POŞTA MOLDOVEI”
ANGAJEAZĂ

Responsabilități:

  • Transportarea numerarului, poștei și personalului Secției incasare și Casei Principale la/din unitățile poștale ale mun. Chișinău.
  • Asigurarea, securității mijloacelor bănești, poștei și personalului în momentul transportării acestora, din/în oficiile poștale, precum și din/în bancă

Cerințe față de candidat:

  • permis de conducere, categoria B, C;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • fără antecedente penale

Calități personale și profesionale:

  • capacitate de organizare a activității;
  • respectarea termenelor stabilite;
  • capacitate de autoinstruire și îmbunătățire permanentă a performanțelor personale;
  • corectitudine, operativitate, onestitate și amabilitate;
  • comportament decent; rezistență la efort și stres;
  • conduită morală și profesională desăvârșită

Oferim:

  • Program de lucru stabil;
  • Oportunitate de angajare pe termen lung;
  • Posibilitate de dezvoltare personală;
  • Pachet social deplin și alte avantaje motivaționale;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând poziția pentru care candidați.

Vor fi contactați doar candidații selectați.

E-mail: hr@posta.md
Telefon:  022 251-221

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide