Compania "Orbico MA" SRL, leader în domeniul distribuţie şi reţea logistică internaţională puternică! Scopul nostru este de a genera o creştere de lungă durată a afacerii, de a crea valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliul nostru. Compania anunţă postul vacant de:

Sofer-expeditor transportare marfa cat.C

Vino sa fii parte a echipei Orbico!

Vei beneficia de:

  • Salariu net competitiv + bonus de performanţă
  • Pachet social complet
  • Telefon de serviciu
  • Tichete de masă
  • Sala de sport (gratuit)
  • Produse la preţ special + reducere
  • Posibilitate de creștere în carieră și dezvoltare profesională
  • Bonus pentru recomandarea unui angajat
  • Compensarea participării la maratoane, traininguri
  • Fructe proaspete, ceai, cafea, patiserie la oficiu
  • Participarea la evenimentele organizate de companie (evenimente, teambuilding-uri)
  • Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase

Responsabilităţi:

  • Expedierea, predarea mărfii şi a actelor însoţitoare către client
  • Lucru cu aparatul de casă
  • Evidenţa facturilor fiscale
  • Încasarea și predarea banilor la bancă

Cerinţe:

  • Permis de conducere, cat. B si C (obligatoriu)
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă
  • Experienţa de lucru xpeditor (constitue un avantaj)
  • Dorinţa şi capacitate de a învăţa
  • Cunoaşterea oraşului Chisinau

Vezi detalii despre companie www.orbico.md

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expedieți CV-ul cu indicarea postului “Expeditor transportare marfa cat.C” la e-mail: hr@orbico.md     sau telefonati  068898802

Adresa: str. Varnita 20 (Ciocana)

hr@orbico.md

+373 688 98 802

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin