Șofer cu camion personal (camion 3 tone) / Водитель с личным грузовым авто (3 тонны)

„Nova Poshta” – lider în expres livrare în Moldova. Echipa noastră este în continuă creștere, iar acum căutăm „șofer cu mașină personală de 3t”.

Oferim:

  • salariu oficial, concediu plătit;
  • instruire în toate subtilitățile serviciului conform standardelor Nova Poshta;
  • echipă prietenoasă;
  • oportunitate de dezvoltare a carierei.

Cerințe:

  • livrarea sau ridicarea coletelor la adresa clienților;
  • lucru cu aparatul de casă
  • intocmirea facturilor de însoțire a expedierilor;
  • păstrarea mașinii în stare tehnică corespunzătoare.

Așteptăm de la tine:

  • permis de conducere (experiență minim 3 ani);
  • bună cunoaștere a orașului;
  • aptitudini profesionale de conducere.

Program de lucru - 6 zile, de la 11:00 la 20:00
Salariu: de la 20.000 lei pe card

«Новая пошта» – лидер экспресс-доставки в Молдове. Наша команда постоянно растет, и сейчас мы ищем «водителя с личным автомобилем 3 т».

Мы предлагаем тебе:

  • «белую» заработную плату, оплачиваемые отпуска, больничные;
  • обучение всем тонкостям работы по обслуживанию клиентов по стандартам Новой почты;
  • дружный коллектив;
  • возможность карьерного роста

Что нужно делать:

  • производить адресную доставку или забор посылок клиентов;
  • работа с кассовым аппаратом
  • оформлять сопроводительные документы;
  • поддерживать автомобиль в надлежащем техническом состоянии.

Мы ожидаем от тебя:

  • наличие водительского удостоверения (не менее 3х лет);
  • хорошее знание города;
  • профессиональные навыки вождения автомобиля.

График работы – 6-ти дневный, с 11:00 до 20:00
Оплата: от 20000 леев на карточку

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide