Meriți o șansă să îți găsești un job bun. Poate că ai mai lucrat cu alte agenții de recrutare înainte, dar noi suntem diferiți. Avem disponibile sute de job-uri în toată Europa, iar tu ai nevoie de unul potrivit. Deci, ce mai aștepți? Găsește-l astăzi!

Șofer cat. B (Germania)

Agenția Muncii angajează șoferi pentru livrarea coletelor (cat. B), în orașele Berlin și Magdeburg.

Angajatorul pune la dispoziție automobil.

Responsabilități:
1. Verificarea mărfii și documentelor pentru livrare;
2. Livrarea în siguranță respectând termenii stabiliți;
3. Încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
4. Păstrarea automobilului conform cerințelor de întreținere;
5. Livrează comenzile clienților conform adresei de livrare.

1. Pașaport European (RO/BG).
2. Permis de conducere categorie В;
3. Experiență în a conduce automobile minim 1 an;
4. Disciplină și responsabilitate;
5. Formă fizică bună.
Se oferă:
1. Cazare asigurată de angajator.
2. Asigurare medicală;
3. Salariul de la 10,15 €/oră.

Contract de muncă absolut GRATUIT, fără comision!

SUNĂ ACUM la numărul de telefon: 022 85 22 22 și află toate detaliile!

Agenția Muncii – Oferte de lucru pentru toți!

Telefon:
022 85 22 22

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie