Lăcătuș la producere (salariu specialistului de la 15000 (șlefuirea și lustruirea produselor din oțel inoxidabil)) | Слесарь на производство

Responsabilităti:

  • Ajutor angajaților atelierului în  producerea produselor din otel inoxidabil: butoaie, mese, copertine și alte articole non-standarde;
  • Producerea produselor decorative;
  • Curățarea și prelucrarea cusăturilor;
  • Lustruirea articolelor din inox;
  • Lucru de lăcătuș.

Cerințe:

  • Experiență de lucru cu oțel inoxidabil de la 1 an (obligatoriu !);
  • Capacitate de a lucra cu instrumente electrice.

Oferim:

  • Angajare oficială, pachet social complet;
  • Concediu anual plătit (28 zile);
  • Condiții de muncă favorabile și confortabile;
  • Lucru într-o echipă tînără și activă;
  • Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
  • Uniformă  de lucru si toate uneltele necesare;
  • Salariu specialistului de la 15000 lei.
  • Program de muncă : Luni - Vineri: 08:30-17:30

Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău.
*Doar candidații care îndeplinesc toate cerințele de mai sus vor fi invitați la interviu.

Vă rugăm să indicați postul vacant.

E-mail: hr@metancor.md
tel: 062-029-997, Denis
web: www.metancor.md

Обязанности:

  • Помощь сотрудникам цеха в производстве изделий из нержавеющей стали: бочки, столы, навесы и другие нестандартные конструкции;
  • Изготовление декоративных изделий;
  • Зачистка и обработка швов;
  • Полировка нержавеющей стали;
  • Слесарные работы.

Требования:

  • Опыт работы с нержавеющей сталью от 1 года (обязательно!);
  • Умение работать с эл. инструментом.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство, полный соц.пакет;
  • Оплачиваемый отпуск (28 дней);
  • Благоприятные и комфортные условия труда;
  • Работу в молодом активном коллективе;
  • Перспективу профессионального и карьерного роста;
  • Станочный парк;
  • Заработная плата специалиста от 15000 лей.

График работы: Понедельник - Пятница: 08:30-17:30.
Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

* Только кандидаты, соответствующие всем вышеперечисленным требованиям будут приглашены на интервью.

Просьба в теме письма указывать наименование вакансии.
e-mail: hr@metancor.md.
тел: 062-029-997, Денис

062-029-997
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide