Șef service centru | Руководитель сервисной службы

Angajăm:

Cerințe:

  • Studii superioare (de preferință tehnice);
  • Experiență de muncă la un post de conducere mai mult de 1 an;
  • Abilități de gestionare și motivație de echipă;
  • Experiență în vânzări pentru încheierea activă a unor noi contracte de deservire;
  • Cunoașterea limbii ruse și române (de preferință);
  • Utilizator experimentat al PC, 1C (de preferință).

Obligații:

  • Organizarea activității continue ale secției pentru îndeplinirea sarcinilor/planurilor;
  • Planificarea și distribuirea eficientă a volumelor de lucru între angajații secției;
  • Monitorizarea executării de către angajați a atribuțiilor lor de muncă, îndeplinirii regulamentului intern, regulilor de protecție a muncii și a normelor securității antiincendiare;
  • Identificarea nevoilor clienților, consultare, soluționarea situațiilor de conflict;
  • Întreprinderea unor măsuri cuprinzătoare de optimizare a activității secției de deservire tehnică, eficientizare a utilizării resurselor, perfecționare profesională și consolidare a competențelor angajaților secției respective;
  • Experiență în atragerea clienților pentru deservirea tehnică și reparații.

Oferim:

  • Lucru stabil și posibilitatea de implementare a propriilor proiecte;
  • Remunerarea, care constă din salariu 15000 și o parte variabilă + bonus;
  • Plata pentru telefonia mobilă și transportul de serviciu;
  • Birou modern in centrul orașului;
  • Compania noastră are nevoie de o persoană activă, care să înțeleagă specificul activității în această funcție, care dorește să dezvolte profilul în care va activa. Avem nevoie de un coleg care să ocupe locul corespunzător în mecanismul general și să activeze atât în beneficiul său, cât și al întregii echipe.

Bine ați venit la Victiana !!!

Expediați CV-ul Dvs. la adresa: hr@sequritygroup.md și vă vom contacta.

Urmăreşte Telegram Canalul nostru pentru a fi la curent cu toate posturile noastre vacante actuale https://t.me/sequrity_recruting!

Мы предлагаем:

  • Стабильную работу и возможность  совершенствовать систему бизнес-процессов;
  • Своевременную оплату труда, 15000 лей+%;
  • Оплата мобильной связи и служебного транспорта;
  • Современный офис в шаговой доступности от центра.

Требования:

  • Высшее образование (техническое предпочтительно);
  • Опыт работы на руководящей  должности от 1 года;
  • Навыки управления и мотивации команды;
  • Опыт в продажах для активного заключения новых договоров на обслуживание;
  • Знание русского и румынского языков (желательно);
  • Уверенный пользователь ПК, 1С (желательно);
  • Хороший коммуникатор и переговорщик.

Обязанности:

  • Организация  работы бригад выездных техников;
  • Планирование и эффективное распределение объемов работ среди сотрудников службы;
  • Контроль выполнения работниками должностных обязанностей, правил внутреннего распорядка, правил по охране труда и пожарной безопасности;
  • Выявление потребностей клиента, консультирование, разрешение конфликтных ситуацией;
  • Проведение комплексных мероприятий по оптимизации работы сервисной службы, эффективности использования ресурсов, повышению квалификации и компетенции сотрудников службы;
  • Заключение договоров на техническое обслуживание обьектов.

Добро пожаловать в компанию Victiana!!!

Отправь свое CV с фото по адресу: hr@sequritygroup.md.

Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide