Șef tură recepționare marfă/Начальник отдела приема товаров

"Carmez PROCESSING" SRL -  reprezentantul brandurilor: "Carmez", "Natur Agro", "Gurman"

Anunta supliinirea postului vacant:

Cerinte:
• Experiență în gestionare depozit/recepție reprezintă un avantaj
• Abilitați de gestionare și organizare a echipei
• Implicare, receptivitate si flexibilitate
• Studii superioare;
• Experiență în domeniu nu mai puțin de 2 ani;
• Cunosterea programelor UNA ( prezintă un avantaj)

Responsabilități:
• Gestionarea recepției mărfii din punct de vedere cantitativ și calitativ;
• Verificarea notelor de recepție și a avizelor care intră și ies din depozit;
• Gestionarea fluxului de marfuri, a produselor neconforme;
• Coordonarea activității oamenilor din echipa.
• Asigurarea depozitului - pregatit 100% pentru clienți.
• Crearea unui mediu de lucru sigur și dinamic.

Oferim - salariu competitiv;
             - prînz gratuit,
             - transport gratuit.
Regim de lucru – 8 ore/zi – 5 zile/saptamina.
Telefon 060690077
Expediați CV-ul la adresa electronică: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md

Требования:
• Опыт управления складом / приемной является преимуществом
• Навыки управления командой и организации
• Участие, отзывчивость и гибкость
• Высшее образование;
• Опыт работы в данной сфере не менее 2 лет;
• Знание программ УНА (дает преимущество)

Обязанности:
• Проверка квитанций о получении и уведомлений, поступающих и покидающих склад;
• Управление товарными потоками, несоответствующими товарам;
• Координация деятельности людей в команде.
• Создание безопасной и динамичной рабочей среды.

Mы гарантируем:
- Своевременная достойная заработная плата;
- Полный социальный пакет;
- Служебный транспорт и бесплатный обед;
- Дружный коллектив.

Режим работы: 8 часов в день /5 дней в неделю

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: marjinean.cristina@farmmeatgroup.md
Телефон: 060690077.

Alte anunturi publicate de aceasta companie