ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil în Republica Moldova, angajează persoane pentru funcţia de:

Șef stație de alimentare cu combustibil or. Edineț.

Responsabilităţi:
• primirea combustibilului, a mărfurilor în market, și cafenea, în conformitate cu procedurile interne ale Companiei;
• controlul și inventarierea stocurilor de combustibil și a bunurilor la stație;
• asigurarea bunei funcţionări a staţiei din punct de vedere tehnic;
• verificarea şi menţinerea stării de curăţenie, conform standardelor impuse de către Companie;
• asigurarea nivelului înalt al serviciilor prestate către clienţi;
• participarea, la necesitate, la deservirea clienţilor (alimentarea de la pompe a unităţilor de transport);
• gestionarea activității marketului și a cafenelei;
• organizarea și conducearea activității personalului aflat în subordine;
• pregătirea și prezentarea zilnică a rapoartelor interne privind activitatea stației;
• elaborarea strategiilor de atragere a clienților noi.

Cerinţe față de candidat:
• studii superioare (tehnice/economice/administrare afaceri);
• abilități de utilizare a calculatorului (Microsoft Office);
• posedarea limbilor română şi rusă;
• cunoașterea bazelor contabilității primare, constituie un avantaj;
• competenţe personale organizatorice și de gestionare a echipei, precum și abilități de soluţionare a conflictelor;
• experienţă de muncă în domeniul vînzărilor şi a deservirii clienţilor, constituie un avantaj.

Compania oferă:
• incadrarea în muncă conform legislației în vigoare cu pachet social complet;
• saptamîna lucratoare: luni-vineri, program de lucru: 08-17;
• achitarea convorbirilor telefonice.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@bemol.md  indicînd postul solicitat.

Toate persoanele selectate vor fi contactate.

E-mail: hr@bemol.md
Telefon: 079702094

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul CV-ul meu de pe Rabota.md
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide