Șef servicu marketing

Angajăm:

Compania NGM Company SRL este în căutare de un nou membru pentru echipa noastră de marketing experimentată și profesionistă, în funcția de Șef serviciu marketing.

RESPONSABILITĂȚI:
- Conducerea echipei de marketing a companiei NGM Company SRL
- Crearea și implementarea Mixtului de Marketing
- Crearea, implementarea, actualizarea și monitorizarea conceptelor și standardelor de promovare a mărfii (merchandising), împreună cu Departamentul de vânzări, cu scopul de realizare a unei comunicări eficiente cu clienții și obținerea unei afișări eficiente a produselor
- Planificarea și coordonarea activităților de sponsorizare a evenimentelor de produs
- Crearea ideilor de concept ale mass-media - atât online, cât și offline, inclusiv bugetarea și gestionarea timpului.
- Crearea și implementarea strategiei de marketing digital
- Planificarea, coordonarea, executarea și evaluarea campaniilor de marketing
- Responsabil pentru strategiile de promovare de tip In-Store și Out-Store BTL și de campaniile de comunicare netradiționale
- Monitorizarea și controlul măsurilor de comunicare implementate, în ceea ce privește respectarea bugetului și eficiența publicității

CERINȚE:
- Cel puțin 5 ani de experiență într-o poziție de conducere în marketing
- Abilități organizaționale excelente, capabil de a stabili priorități și de a răspunde solicitărilor clienților.
- Abilitatea de a lucra bine sub presiune și de a respecta termenii limită, deci de a putea rezolva problemele din mișcare
- Abilități de prezentare și comunicare, atât pe cale verbală, cât și scrisă
- Abilități de gestionare a timpului
- Competență în MS Office
- Cunoașterea fluentă a limbii engleze

CE OFERIM:
- Oportunități de creștere personală și profesională
- Remunerare competitivă
- Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
- Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant

NGM Company SRL are o echipă de lucru sârguincioasă, care se dezvoltă și se extinde constant.

Căutăm oameni inteligenți și focusați, ce reprezintă spiritul nostru și sunt aliați de încredere pentru obținerea de rezultate excelente. Mediul de afaceri ne provoacă să fim dinamici și inovativi!
Dacă credeți că aceasta ar fi job-ul Dvs. de vis, vă rugăm, trimiteți CV-ul, proiectele anterioare pe care le-ați finalizat, împreună cu o fotografie recentă a Dvs. Dacă veți fi selectat, vom fi bucuroși să vă invităm pentru un interviu.

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md

Telefon: 079991129
Persoana de contact: Iuliana
E-mail: office@ngm.md
Web: www.ln.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin