Șef secție producere mobilier

Compania de producere a mobilierului „Bayro” anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Cerințe față de candidați:
- studii superioare tehnice;
- experiență de cel puțin 3 ani în domeniu;
- cunoașterea procesului tehnologic de fabricare a mobilei (corpuri modulare realizate din PAL);
- bune abilități de comunicare, experiență în formarea și dezvoltarea unor echipe eficiente;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- cunoștințe avansate de operare PC (MS Excel, MS Word), cunoașterea aplicației 1C 8 este o condiție obligatorie;
- cunoașterea programelor CAD/CAM ar fi binevenită.

Responsabilitățile postului:
- gestionarea și controlul procesului de producție;
- repartizarea sarcinilor între toate sectoarele de producție;
- controlul respectării termenelor de executare a comenzilor;
- asigurarea respectării standardelor acceptate de calitate a producției;
- recrutarea și instruirea personalului.

Oferim:
- program de lucru full time;
- salariu motivant;
- oportunități de dezvoltare profesională, realizare a propriului potențial și creștere a venitului personal.

Secția de producere se află în r-nul Orhei, s. Lucașeuca-Seliște
Avem transport de servicu Chișinău - Lucașeuca-Seliște

Candidații care corespund tuturor cerințelor enumerate sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@bayro.md

* Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

hr@bayro.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie