Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești "Justconsult" S.R.L, angajează persoane talentate pentru următoarele poziții:

Sef secție procesare acte

Ce ne dorim?
- Studii în domeniul juridic, administrativ sau economic;
- Experiență în managementul de echipă;
- Capacitate foarte bună de organizare și coordonare a echipei;
- Disponibilitate de a lucra cu dead-line-uri;
- Capacitate de planificare și organizare a activității;
- Autonomie și capacitate sporită în evaluarea situațiilor de lucru;
- Flexibilitate în comunicare și inter-relaționare.

Rol și responsabilități:
- Supervizează activitatea și perfomanța zilnică a echipei;
- Optimizează activitatea secției prin eficiență maximă;
- Elaborează proceduri, regulamente de lucru;
- Asigură îndeplinirea indicatorilor de performanță - KPI (timp, volum, calitatate);
- Setează obiective și evaluează echipa din subordine;
- Dezvoltă relațiile de colaborare cu partenerii și instituțiile abilitate din România.

Ce oferim?
- Beneficii financiare și non-financiară;
- Un mediu de lucru profesionist;
- Echipă tânără și dinamică.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie